Niełatwo dziś o kogoś, kto dobrze rozumie się z publicznością i niezależnie od jej wieku i płci – potrafi ją rozbawić i zainteresować. Niełatwo o kogoś, kto z równym oddaniem i lekkością poprowadzi imprezę z okazji dnia dziecka, branżowe targi, mistrzostwa polski w przenoszeniu żon, wywiad z red. Markiem Niedźwieckim lub znanymi influencerami.

Chcesz aby konferansjer, nie tylko przeczytał kilka słów z kartki, ale zaprezentował poszczególne punkty programu na różne sposoby, patrząc z różnych punktów widzenia? Szukasz kogoś, kto nie tylko będzie trzymał mikrofon, ale powie do niego coś błyskotliwego i z nutką humoru? Kogoś, kto „zarazi” publiczność pozytywną energią? Jeśli tak – to dzień dobry mówi Ci Konferansjer Piotr nawijam.pl Bednarski!

Od 2005 roku pracuję jako konferansjer. Domikrofononawijam w całej Polsce. Przez 12 lat mieszkałem w Krakowie, gdzie przez prawie 7 lat pracowałem jako rzecznik prasowy, konferansjer oraz specjalista ds. promocji Uniwersytetu Ekonomicznego. W listopadzie 2015 zamieniłem precla i smoka wawelskiego na wuchtę rogali świętomarcińskich i trykające się koziołki. Od święta biegam w przebraniu Batmana.

Najciekawsze wydarzenia

Z roku na rok staram się nie tylko powiększać dorobek ale przede wszystkim rozwijać umiejętności, wcielając się w rolę konferansjera, nowych a zarazem coraz ciekawszych, projektów. W ten sposób Konferansjer Piotr nawijam.pl Bednarski domikrofononawijał podczas m.in:

[Więcej w OFERCIE (PDF) ]

Świetnie odnajduję się na imprezach o charakterze: sportowym, kulturalnym, naukowym, rozrywkowym oraz biznesowym.

Wydarzenia charytatywne, w miarę możliwości, staram się prowadzić nieodpłatnie.

Firmy, z którymi pracuję

Od 2005 roku prowadzę różnorakie wydarzenia na zlecenie m.in. takich firm, jednostek, urzędów, organizacji, fundacji jak:

[Więcej w OFERCIE (PDF) ]

Eventy w galeriach

Z mikrofonem bywam także w galeriach handlowych:

[Więcej w OFERCIE (PDF) ]

Targi

Często prowadzę także strefy i wydarzenia targowe w takich miejscach jak:

[Więcej w OFERCIE (PDF) ]

Wypożyczalnia sprzętu

Posiadam i polecam sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy umożliwiający obsługę małych i średnich eventów, m.in.: kolumny, mikrofony, miksery, statywy i projektory.

Gdzie pracuję?

Zarówno z przyjemnością, jak i z mikrofonem konferansjer Piotr nawijam.pl Bednarski jeżdzi po CAŁEJ Polsce. Bez wyjątków.

Konferansjer Piotr Bednarski

[Więcej w OFERCIE (PDF) ]

Zobacz mnie w akcji

Eventowa wizytówka czyli pierwsze takie filmowe podsumowanie wydarzeń prowadzonych przeze mnie w ostatnich latach. Próba odpowiedzi na częste pytanie o film, gdzie można zobaczyć mnie w akcji i poczuć energię z którą pracuję na eventach.

[Więcej w OFERCIE (PDF) ] .

Zapraszam. Konferansjer Piotr nawijam.pl Bednarski.