Zjazd Absolwentów Akademii Ekonomicznej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego

wpis w: Wydarzenia | 0

Cześć, z tej strony konferansjer Piotr nawijam.pl Bednarski. Przeczytaj o najciekawszych wydarzeniach, w których brałem ostatnio udział:


Niesamowita historia i mały jubileusz w jednym. Zjazd absolwentów ówczesnej Akademii Ekonomicznej w Krakowie, przy okazji 80-tych urodzin Uczelni, był jednym z pierwszych wydarzeń, jakie miałem zaszczyt prowadzić. To był rok 2005 a ja nie mogąc uwierzyć w rolę jaką mi powierzono, z wcale nie małą tremą, zapowiadałem m.in. Brathanki oraz zespół ExMaanam.

Po 10 latach po raz kolejny zostałem poproszony o wcielenie się w rolę konferansjera podczas Dnia Absolwenta, tym razem na okoliczność 90-lecia Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Tym razem w towarzystwie m.in. Beaty Rybotyckiej, Jacka Wójcickiego, Tria JUHAS (Jurek Hausner, Andrzej Sokołowski, Piotr Metz) oraz Haliny Mlynkowej z Zespołem.

Od 2005 roku historia zatoczyła koło pełne niezapomnianych konferansjerskich wrażeń, których kolekcję zbudowałem przy okazji kilkuset prowadzonych przeze mnie eventów.

#konferansjer #uek #uniwersytetekonomicznywkrakowie #uniwersytetekonomiczny #kraków #krakow #zjazdabsolwentów #zjazdabsolwentow