Skandia Maraton Lang Team 2013-2016

wpis w: Wydarzenia | 0

Cześć, z tej strony konferansjer Piotr nawijam.pl Bednarski. Przeczytaj o najciekawszych wydarzeniach, w których brałem ostatnio udział:


Od 2013 roku mam ogromną przyjemność trąbić na lewo i prawo o tym, cóż ciekawego dzieje się w strefie głównego sponsora – Skandia, podczas całego sezonu wyścigów rowerowych Skandia Maraton Lang Team. I tak. W roku 2013 animowałem konkursy edukacyjne dot. finansów, rozdając przy tym tysiące okularów słonecznych Skandii. Rok później zachęcałem do udziału w projekcie „Pozytywne Obroty„, gdzie w zamian za przejechane przez uczestników kilometry – Skandia ufundowała rowery dla Dzieciaków z Domów Dziecka. W trakcie całego sezonu zebraliśmy 65 597 zł co pozwoliło na zakup 78 rowerów! W latach 2015 i 2016 po raz kolejny namawiałem do wykręcenia jak największej liczby pozytywnych kilometrów. Tym razem celem akcji była realna poprawa bezpieczeństwa na polskich drogach a zebrane w ten sposób pieniądze umożliwiły Fundacji Doroty Stalińskiej „Nadzieja” przeprowadzenie szkoleń dla uczniów zwycięskich szkół podstawowych. W roku 2017 Skandia rebrandowała się na Vienna Life w związku z czym w latach 2017 i 2018 działaliśmy w strefie Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe.

  • data: kwiecień-październik 2013, 2014, 2015, 2016,
  • lokalizacja: Warszawa, Kraków, Bytów, Bukowina, Krokowa, Kwidzyn, Dąbrowa Górnicza, Gdańsk, Rzeszów,
  • klient: Skandia Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.,
  • fot. Skandia, Szymon Gruchalski, IMGstudio, Paweł Naskrent, Maratonmania, Magdalena Wójcik, Łukasz Sompoliński.

#konferansjer #skandia #skandiamaraton #langteam #lang #maratonyrowerowe #rower #pozytywneobroty #viennalife #viennalifelangteam